Героя російсько-української війни нагородили квартирою в Одесі. ФОТО, ВІДЕО

На новосіллі родини Полтораків

Героя АТО Миколу Полторака в Одесі нагородили квартирою. Ініціював цю благодійну акцію голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі. Учора, 18 листопада, він із радістю поділився цією новиною на своїй сторінці у Facebook. "Сьогодні ветеран війни з Росією Микола Півторак, який втратив на фронті ногу, отримав від фонду "На благо Одеси", створеного одеськими бізнесменами, трикімнатну квартиру, – написав одеський улюбленець Міхо. – В неї він переїде разом зі своєю дружиною і чотирма чудовими дитятками із своєї комірчини у 8 м²".

Сьогодні ветеран війни з Росією Микола Полторак , який втратив на фронті ногу, отримав від фонду « На благо Одеси », ств...

Posted by Mikheil Saakashvili on 18 листопад 2015 р.

Розвідник-снайпер Полторак – особистість в Одесі дійсно легендарна. Патріот брав участь у подіях на Майдані. Незважаючи на те, що є батьком чотирьох дітей, молодшому з яких лише два роки, добровільно вирушив на схід країни. Виконуючи свій вояцький обов’язок, Микола у боях під Маріуполем був поранений і втратив ногу. Кошти на досить дорогий протез йому збирала вся Одеса.

Нині відгукнулися на біду родини Полтораків і подарували їй квартиру у новобудові "Перлина" на вулиці Архітекторській одеський меценат Аднан Ківан і фонд "На благо Одеси". Керівник компанії "Кадорр" Ківан особисто пообіцяв за два місяці облаштувати квартиру меблями і завершити ремонт. А Саакашвілі сказав, що обов’язково допоможе добирати шпалери.

Саме Ківан й очільник Одещини були найпочеснішими гостями новоселів під час оглядин Полтораками свого нового помешкання. "Чотири місяці тому я зовсім випадково познайомився на вулиці з мамою Колі, яка розповіла мені про їхні житлові проблеми, – сказав голова ОДА, обіймаючи Аллу Полторак. — І з тих пір мене не залишала думка допомогти цій родині. Це просто героїчна жінка. Коли Коля лежав у важкому стані в госпіталі, вона не просто надіялася на поліпшення його стану. Вона виходжувала його і вірила, що все буде добре. А там була справжня боротьба не на життя, а на смерть – за одужання сина... Вона дійсно молодець. В родинах саме таких мам виростають герої України".

У відповідь зворушений герой АТО Микола Полторак сказав: "Я не міг і сподіватися на таке... Спасибі людям, які допомагають. Приємно усвідомлювати, що ти потрібен, що не дарма боровся на фронті. Дякую всім небайдужим".

Сергій ГОРИЦВІТИсточник: “http://uainfo.org/blognews/1447947684-geroya-rosiysko-ukrayinskoyi-viyni-nagorodili-kvartiroyu.html”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Вход