Сильніші за мороз: кияни приєдналися до світового флешмобу «Велосипедом на роботу»

Морозного лютневого ранку велосипедисти Києва зібрались на Майдані Незалежності, аби приєднатись до міжнародного флешмобу. Головний задум акції «Велосипедом на роботу» - показати, що клімат не перешкода для двоколісних. Об этом сообщает personal-plus.in.ua со ссылкой на СМИ.


- Щодня на роботу їжджу на велосипеді, тому побачивши у Facebook анонс, вирішив приєднатись. Я взагалі досить досвідчений велосипедист. Уже понад 5 років, не зважаючи на дощ, а іноді й сніг, їжджу велосипедом по місту. Спочатку у буденному одязі, але з досвідом прийшло і те, що потрібен спеціальний. Маю 2 велосипеди, літній, та зимовий. Зимовий зібрав сам - враховуючи власні потреби, — розповів учасник акції Крамар Сергій.Зимовий день Велосипедом на роботу щорічно проходить 8 лютого. По усьому світу люди реєструються на ресурсі winterbiketoworkday, а потім організатори визначають, у яких країнах найбільше людей приєдналось до флешмобу. Цьогоріч Україна посіла 41 сходинку (станом на ранок 8 лютого) у топ-100, обігнавши Осло (Норвегія) та навіть Торонто (Канада). Загалом у акції взяло участь близько 35 учасників, хоча зареєструвалося 38.- Основна ідея – привернути увагу до безпеки велосипедистів на дорогах. Але сьогодні також особлива дата для Асоціації велосипедистів Києва. Тому що сьогодні рівно рік, як Київрада ухвалила Велоконцепцію Києва. Оскільки велоінфраструктура у нас розвивається дуже повільно, то це гарна нагода вкотре привернути увагу до наших проблем, — розповіла Наталя Князева, асистентка проектів Асоціації велосипедистів Києва.


Цікаво, що за підрахунками АВК, кількість велосипедистів в місті за рік зросла на 40%. Тому питання розвитку велосипедної інфраструктури для киян виникатиме все частіше.


Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.


Джерело статті: “https://vechirniykiev.com.ua/news/syl-nishi-za-moroz-kyyany-pryyednalysya-do-svitovoho-fleshmobu-velosypedom-na-robotu”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Вход